A szegedi Varga Katalin negyedik lett a kajakosok KL2-es kategóriájában (frissítve)

A kajakos Varga Katalin a negyedik helyen végzett a KL2-es kategóriában, 200 méteren a párizsi paralimpia vasárnapi versenynapján. Kajak-kenu KL2 200 méteren Rióban ötödik, Tokióban pedig bronzérmes volt, tájékoztat az M4sport.

Varga – aki  már a pénteki előfutam megnyerésével döntőbe jutott -, korábban világbajnoki ezüstéremmel, majd egy Európa-bajnoki címmel hangolt az év legfontosabb versenyére. Az elmúlt években egyébként is minden világversenyről legalább egy érmet hozott haza. Nagyon, nagyon büszkék vagyunk!

FRISSÍTVE

Varga Katalinnak egy széllökés miatt korrigálni kellett futam közben, így maradt le a dobogóról. A célba való bejutást az m4sport.hu-n tekinthetjük meg.

Láttál valamit, amely izgalmas, érdekes vagy hasznos lehet a Szeged365 Family többi tagja számára is? Töltsd le a vadonatúj applikációnkat, küldj fotót és légy a tudósítónk!

Kövess a Szeged365 TikTokFacebook és Instagram oldalakon is!

Köszönjük, hogy a virtuális családtagunk vagy!