Ka-bumm: 4:1-re verte a Budaörs csapatát a Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Így kell ezt csinálni, gyakorlatilag rommá verte szegény (?) Budaörs csapatát a Szeged-Csanád Grosics Akadémia, a kék-feketék végig fölényben voltak, végül idegenben 1:4-re győztek.

• 2021/2022 Merkantil Bank Liga NB II.
  • Budaörs vs Szeged-Csanád Grosics Akadémia, 1:4
  • Játékvezetők: Szigetvári Márk, Varga Gábor, Márkus Péter
  • Szeged-Csanád GA: Molnár-Farkas – Ódor, Temesvári, Kővári, Gréczi – Simon Á. – Dobos, Kovács Milán, Horváth K. – Jammeh, Pejovic.
  • Budaörs: Tóth G. – Menyhárt, Fényes, Kékesi, Pintér D. – Molnár Cs., Lengyel, Zsidai, Sajbán M. – Halmai Á., Vankó

Nem volt kérdés a meccsen, Dobos már a harmadik percben hálóba juttatta a labdát, azonban ez (akkor még) les volt. Két perccel később Vankó kapott labdát 14 méterre a szegedi kaputól, a és a jobb alsó sarkba lőtt, 1:0 a hazaiaknak.

Az első félidő végén még vezetett a Budaörs, azonban a második negyvenöt perc durva szegedi tűzijátékot hozott:

• 50. perc: Dobos Áron egyéni akcíó végén lő kapura 15 méterről, az egyik védőn megpattanó labda átszáll Tóth feje fölött és a kapuban köt ki. (1-1)
  • 64. perc: Haruna a balra induló kapussal ellentétes irányba a jobb alsóba lő. (1-2)
  • 73. perc: Molnár kirúgása a tulsó tizenhatos előteréig szállt, Haruna nagyot küzdött a labdáért, ami Gréczi elé került tiszta helyzetbe és nem is hibázott. (1-3)
  • 86. perc: Horváth remek passza után Kóródi Sándor Csikar szögból lövi a negyedik gólunkat. 1-4

Any question? 1:4, gyönyörű volt, Srácok! Folytatás szombaton a Kelen SC ellen a kupában.

Fotók és forrás: Szeged-Csanád GA