Nyert a Szeged! Esélyt sem adtunk az Ajkának az NBII labdarúgó bajnokságban

Már a 8. percben megszereztük a vezetést, majd a labdarúgó NB II 12. fordulójában a 11. helyen álló Ajka ellen négyszer betaláltunk, míg a hazaiak egyszer egy szöglet után találtak a kapunkba. Végeremény: FC AJKA–SZEGED-CSANÁD GA 1–4

A Szeged rendkívül jól kezdte a mérkőzést, az első félidőben már a 8. percben RÉDLING KEVIN jóvoltából megszereztük a vezetést, majd KUNDRÁK NORBERT a harmincötödik percben talált be. Így a félidőben 0-2-vel fordultak a csapatok.

A második félidőben is erősen kezdtünk, a szegedi srácok keményen támadtak így a 60. percben Szilágyi Zoltán talált be. Ekkor, 3-0 után kicsit lassult a játék, végül szépített az Ajka. A végére viszont megint mi pörögtünk fel jobban, dobbant a kék szív és beállítottuk a végeredményt: FC AJKA–SZEGED-CSANÁD GA 1–4

A lefújás után volt egy kis Csete-paté, ezért még kétszer villant a sárgalap, de a lényeg, a Szeged már az 5. helyen áll a tabellán. A mérkőzés adatai:

FC AJKA–SZEGED-CSANÁD GA 1–4 (0–2)
Ajka, Ajkai Városi Sportcentrum, 1000 néző. Vezette: Kovács J. Zoltán (Ország Péter, Máyer Gábor)
AJKA: Horváth D. – Kovács N., Jagodics B. (Nagy B., a szünetben), Tar, Szűcs K. (Csemer, 12.) – Kenderes (Dragóner F., a szünetben) – Görgényi, Csizmadia Z., Zsolnai  R., Doncsecz (Tajthy, a szünetben) – Gaál B. (Molnár M., 77.). Vezetőedző: Kis Károly
SZEGED: Takács J. – Könczey, Temesvári, Szilágyi Z., Tóth B. – Rédling (Papp Á., 79.), Farkas A. – Gajdos (Bitó, 90+1.), Szakály D., Kundrák (Pintér Á., 79.) – Bíró B. (Daru, 49.). Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics
Gólszerző: Dragóner F. (78.), ill. Rédling (10.), Kundrák (35.), Szilágyi Z. (60.), Papp Á. (90.)