A szegedi focisták után kéziseink is diadalmaskodtak

Mi folyik itt Gyöngyösön? Mutatjuk: szinte végig vezetve nyert az OTP Bank – Pick Szeged! 32-26 lett a vége a HE-DO B. Braun Gyöngyös otthonában lejátszott találkozónak!

A gyöngyösi sportcsarnokban teltház előtt léptek pályára a csapatok! Az első 12 percben nem mi vezettünk, majd Mikler bravúrjai után átvettük a játék irányítását, majd a vezetést is.

A 22. percben Bánhidi Bence gólja után ismét nálunk volt az előny, majd a 25. percben Imanol Garciandía talpról eresztett el hatalmas bombát, ami a léc alá vágódott, 13-10 lett a javunkra. A hajrában még rápakoltunk a vezetésre, Bodó Ricsi alsó sarokba vágódó bombája zárta a félidőt, ekkor 16-12-t mutatott az eredményjelző.

A hajrában amikor kellett, akkor Mirko Alilovic mindig bemutatott egy fontos védést, így a végén magabiztosan, 32-26-ra nyertünk.

Az OTP Bank – Pick Szeged legközelebb április 8-án 16 órakor Győrben, a Magyar Kupában a Dabassal mérkőzik.