Mindenmás

Pénteken már naposabb, szárazabb időjárásunk lesz, majd szépen lassan bekúszik a kánikula is Szegedre

Pénteken már több napsütésre számíthatunk Szegeden, és csak elvétve fordulhat elő gyenge zápor. Városunkban a széltől sem kell majd tartani, az előrejelzések szerint nyugis napunk lesz. Hajnalban 8-15, a délutáni órákban 22-27 fokot mutathatnak a hőmérők.

Szeged365 időjárás-jelentést a Szabó Klímatechnika támogatja.

Szombaton kevés felhő, sok napsütés várható. Csapadékra sem kell számítani, így igazi strandidőnk lesz Szegeden. A délire forduló szelet a helyenként élénk lökések kísérhetik. A hőmérséklet délután már 25 és 30 fok közé emelkedik. Folyamatosan melegszik majd az idő, így jövő héten már beköszönthet az első hőhullám is városunkba.

Láttál valamit, amely izgalmas, érdekes vagy hasznos lehet a Szeged365 Family többi tagja számára is? Töltsd le a vadonatúj applikációnkat, küldj fotót és légy a tudósítónk! 

App Store: https://apple.co/3ZdLaYm
Google Play: https://bit.ly/3LSOTHJ

Kövess a Szeged365 TikTok, Facebook és Instagram oldalakon is!Köszönjük, hogy a virtuális családtagunk vagy!

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb