Ezt megint behúztuk: Gyányi Milán bronzérmes a kajak-kenu EB-n, de közben 17 szegedi érem született a magyar kupa első napján

Ifjúsági C-1 1000 méteren a harmadik helyen ért célba Gyányi Milán az MVM Szeged VE kenusa a pozsonyi korosztályos kajak-kenu Európa-bajnokságon. Tegnap is volt éremeső, a Sukorón zajló kajak-kenu magyar kupa első napján a szegedi fiatalok szerezték a legtöbb érmet.

Miénk a bronzérem a pozsonyi EB döntőjében. Harmadik helyen ért célba Gyányi Milán az MVM Szeged VE kenusa az ifjúsági C-1 1000 méteren. Szívből gratulálunk neked!

Pénteken pedig a szegedi, tehetséges fiatalok szerezték a legtöbb érmet, számszerint 17-et, a Sukorón zajló kajak-kenu magyar kupa döntő első napján. Az MVM sportolói 7 arany-, 4 ezüst- és 6 bronzérmet gyűjtöttek tegnap, ma pedig várjuk a folytatást- írja a Szegedi Vízisport Egyesület. Gratulálunk minden sportolónak!

Nemrég pedig egy szlovéniai versenyen remekeltek sportolóink. Ott is volt ám éremeső.

Fotók: Szegedi Vízisport Egyesület/ Facebook.