- Hirdetés -undefined
- Hirdetés -undefined
Mindenmás

Fehér SEAT gázolt a Belvárosi hídon, majd elhajtott – szemtanú keresi az igazságot

- Hirdetés -undefined

Április 11-én este a Belvárosi hídon egy fehér SEAT elsodort egy motorost, majd megállás nélkül elhajtott. Egy szemtanú, aki végig követte az eseményeket, most tanúskodna az ügyben. A cserbenhagyás gyanúja felmerül, a közösség összefogása segíthet az igazság kiderítésében.

Péntek este, április 11-én, Szegeden a Belvárosi hídon egy fehér SEAT típusú jármű elsodort egy szabályosan közlekedő segédmotorost, majd megállás nélkül továbbhajtott. A baleset időpontja 20:05 körülre tehető. Egy szemtanú, aki végig követte az eseményeket, most tanúskodna az ügyben. A cserbenhagyás gyanúja felmerül, a közösség összefogása segíthet az igazság kiderítésében.

- Hirdetés -undefined

A tanú elmondása szerint az elkövető járműve behajtott tükrökkel közlekedett, és több autós is dudált rá, jelezve a balesetet. A tanú vállalja, hogy tanúskodik az ügyben, és reméli, hogy mások is jelentkeznek, akik látták az esetet. A közösségi médiában megosztott információk alapján a rendőrség is értesült az esetről, és várják a további tanúk jelentkezését.

A Belvárosi híd Szeged egyik legforgalmasabb közlekedési útvonala, ahol korábban is történtek már balesetek. A híd felújítása régóta napirenden van, és a közelmúltban 2 milliárd forintos támogatást kapott a város a kormánytól a rekonstrukcióra. A felújítás célja, hogy biztonságosabbá tegye a közlekedést a hídon. 

- Hirdetés -undefined- Hirdetés -undefined

- Hirdetés -undefined
- Hirdetés -undefined- Hirdetés -undefined- Hirdetés -undefined- Hirdetés -undefined- Hirdetés -undefined- Hirdetés -undefined- Hirdetés -undefined- Hirdetés -undefined

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb