Balesetveszély az M43-ason: kamionkerék hever az autópályán
Köszönjük olvasónknak, Biának, hogy tájékoztatta a Szeged365.hu szerkesztőségét arról, hogy pénteken, 19 óra körül balesetveszélyes helyzetet tapasztalt az M43-as autópályán: elmondása szerint egy kamionkerék hever az úton.
Olvasói információ szerint az M43-as autópályán, a hídon, Makó felé egy kamionkerék hever az úton. Értesülésünk szerint olvasónk próbálta értesíteni az autópálya karbantartóit, azonban senki sem vette fel a telefont. A hívást a pályán lévő telefonfülkéből is megismételték, ám így sem jártak sikerrel. Mindenki, aki arra jár, fokozottan figyeljen! A szakasz – a kerék miatt – roppant balesetveszélyes!
FRISSÍTVE: MÁR INTÉZKEDNEK
A Szeged365.hu szerkesztősége felkereste az Útinform ügyfélszolgálatát, hogy bejelentse az esetet azért, hogy megelőzze a balesetveszélyes szituációk kialakulását. Az ügyintéző szerencsére arról tájékoztatott minket, hogy már más is jelentette a helyzetet – a lakossági bejelentés alapján pedig a kollégák már úton vannak, hogy kezeljék a problémát.
Mindenkit arra kérünk, hogy továbbra is vezessen óvatosan az autópályán!



