Idén is plüssdobással nyit a PICK Szeged utolsó hazai mérkőzése
Bizony, már 16 éve, 2009 óta szervezi meg a PICK Szeged a plüssdobást, ezt a hatalmas népszerűségnek örvendő jótékonysági akciót. A tradíciót csupán egyetlen évben törték meg – egészen pontosan 2020-ban nem tudták megtartani az eseményt. A klub számára pedig hatalmas öröm, hogy évről évre egyre több kabala repül a pályára.
Hihetetlen, de már csak három PICK Szeged meccs van hátra ebben az évben, amelyből kettőt ezen a héten játszanak le. Csütörtökön 20.45-kor a Bajnokok Ligája 10. fordulójában a címvédő SC Magdeburg vendége lesz a szegedi csapat. Vasárnap 18.00-kor pedig már itthon, a PICK Arénában vár rájuk a feladat: a K&H férfi kézilabda ligában a CYEB-Budakalászt fogadják. Ebben az évben ez lesz az utolsó olyan játék, amelyet a csapat hazai környezetben játszik – olvasható a PICK Szeged oldalán.
IDÉN IS LESZ PLÜSSDOBÁS
A 2009 óta tartó tradíciót idén is folytatja a PICK Szeged csapata: a hatalmas népszerűségnek örvendő jótékonysági akció keretében ismét várják a felajánlásokat – részletezi a klub. A bemelegítést követően a csapat elénekli a klubindulót, majd a szurkolókkal közösen tíztől visszaszámolnak, ezután pedig repülhetnek is a pályára a kabalák. A PICK Szeged több jótékonysági szervezetnek – ÁGOTA Alapítvány, Első Szegedi Lions Club, Református Szeretetszolgálat – ajánlja fel az ajándékokat.



