Közélet

Rábukkantak az eltűntként keresett volt szegedi önkormányzati képviselőre, Szabó Bálintra

Mint megírtuk, eltűntként kereste a rendőrség Szabó Bálint, volt szegedi önkormányzati képviselőt, akit csütörtök óta nem értek el a hozzátartozói. Most kiderült, hogy az elmúlt években elsősorban politikai jellegű trombitálási akcióival ismertté vált volt képviselőt megtalálták, a Nyugati pályaudvaron tűnt fel.

A Kőszegi Rendőrkapitányság vasárnap eltűnés miatt körözést adott ki Szabó Bálint volt szegedi önkormányzati képviselő ellen, akit csütörtök óta nem értek el a hozzátartozói. Az Index egyik olvasója azonban hétfő reggel az S71-es vonaton utazott együtt a politikussal, és a Nyugati pályaudvaron fotókat is készített róla.

FÓTNÁL SZÁLLT FEL A VONATRA

A lap azt írja, hogy Fótnál szállt fel a vonatra Szabó Bálint. A vonat fél nyolc körül érkezett a Nyugati pályaudvarra, ahol az olvasójuk fotókat is készített a körözött politikusról. A szerkesztőség az észlelést követően jelezte a rendőrségnek, hogy a keresett személy a Nyugatiban tartózkodik, ám a police.hu oldalán még mindig eltűntként keresik. Emlékeztetnek, hogy nem ez az első alkalom, hogy hasonló helyzet alakul ki Szabó Bálint körül. Körülbelül két évvel ezelőtt szintén eltűntként keresték, akkor néhány nap múlva előkerült.

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb