Szegedi Arcok

Motorok százai lepik el a rakpartot egy nemes cél érdekében Szegeden, idén is lesz “Nyújts Kezet!” jótékonysági motoros felvonulás

Tavaly minden addigi rekordot megdöntött a Nyújts kezet! motoros felvonulás Szegeden, amikor 7-800 motoros gyűlt össze a Huszár Mátyás rakparton. Az aranyszívű bőrmellényesek akkor több mint 5 millió forintot gyűjtöttek össze a Reménysugár – a Dél-Alföldi Haematológiai és Onkológiai Gyermekbetegekért Alapítvány megsegítésére. Mint megtudtuk, a jótékonykodás ezen formája idén sem marad el, ugyanis május 9-én, szombaton ismét nyeregbe pattannak a motorosok!

A meghirdetett esemény szerint az idei jótékonysági motoros felvonulás a Huszár Mátyás rakpartról indul majd, ahol 13 órakor lesz a gyülekező. A motorosok ezután 15 órától beveszik Szeged utcáit, és körülbelül 15:45-kor érkeznek meg a szegedi Gyermekklinika elé.

SZÁMOS ESZKÖZT TUDTAK VÁSÁROLNI TAVALY

Az elmúlt időszakban egyre nagyobb méreteket öltő rendezvény kapcsán Ujváry Béla főszervező, a Dél-Alföldi Motoros Egyesület tagja tavaly arról beszélt a Szeged365-nek, hogy minden ilyen rendezvény komoly előkészületeket igényel, ugyanakkor minden belerakott energiát megér, ha ilyen eredményt produkál. A hetedik Nyújt Kezet! jótékonysági motoros felvonuláson befolyt összegből vásárolt eszközöket októberben hivatalosan is átadták a Reménysugár Alapítvány számára, amiből (többek között)

  • speciális kötszereket,
  • párnákat és paplanokat,
  • infúziós pumpákat

vásároltak. További részleteket itt találsz:

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb