Magyar Péter: hamarosan megtartják a Visegrádi 4-ek találkozóját Budapesten

„Örülök, hogy június 23-án már Budapesten üdvözölhetem a szlovák, a cseh és a lengyel miniszterelnök urakat és közösen megtarthatjuk az újra megerősödő Visegrádi 4-ek találkozóját” – jelentette be Magyar Péter az Ursula von der Leyennel közös brüsszeli sajtótájékoztatón. Magyar Péter a sajtótájékoztatón arról beszélt, hogy kormánya rendezni akarja Magyarország viszonyát a szomszédos országokkal, ennek érdekében járt … Bővebben: Magyar Péter: hamarosan megtartják a Visegrádi 4-ek találkozóját Budapesten