A Fidesz szombaton megtartotta első tisztújító kongresszusát a választási vereség után, amelyen Orbán Viktort kihívó nélkül újra pártelnökké választották. Az esemény után a volt miniszterelnök sörözni hívta a résztvevőket, ahol ismerősökkel találkozott, és az egykori szegedi önkormányzati képviselőnek, Szabó Bálintnak is beszólt. Ahogy a Szeged365.hu szombaton beszámolt róla, a szombati kongresszuson Orbán Viktort egyedüli jelöltként … Bővebben: „Van igazi miniszterelnök, üldözze azt!” – Orbán Viktor odaszólt a volt szegedi képviselő Szabó Bálintnak (videó)
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba