„Nem tettünk semmi rosszat” – a BYD tagadja, hogy környezetkárosítást okozott Szegeden
Folytatódik a BYD körüli környezetkárosítási botrány: korábban már beszámoltunk arról, hogy a Csongrád-Csanád Vármegyei Kormányhivatal környezetkárosítás gyanúja miatt feljelentést tett a beruházással kapcsolatban. A BYD alelnöke egy nemzetközi konferencián utasította vissza a vádakat. „Visszautasítja a kínai BYD a feltételezést, hogy a vállalat megsértette volna a magyarországi környezetvédelmi előírásokat a szegedi gyárának építésekor. A hamis állításokra … Bővebben: „Nem tettünk semmi rosszat” – a BYD tagadja, hogy környezetkárosítást okozott Szegeden
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba