Mindenmás

Villanyoszlopnak rohant egy autó Makón! Kitörte az oszlopot, amit most csak a kábelek tartanak

Kedden délelőtt villanyoszlopnak rohant egy személykocsi Makón, a Batthyány, a Petőfi és a Kálvin utca csomópontjánál. Az autó kitörte az oszlopot, amelyet csak a kábelek tartanak – közölte a katasztrófavédelem.

Mint kiemelték, a járműben csak a sofőr utazott, ki tudott szállni az autóból, mentő érkezett hozzá. A város hivatásos tűzoltói jelenleg áramtalanítják a gépkocsit. Vigyázzatok magatokra!

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb