Figyeljünk oda embertársainkra! Az extrém hőség miatt meghosszabbították a vörös kódot

Jövő kedd éjfélig meghosszabbították a vörös kódot – jelentette be Kátai-Németh Vilmos szociális- és családügyi miniszter szerdán a Facebook-oldalán. Kiemelte, hogy a hőség miatt nagy veszélynek vagyunk kitéve, főleg a gyermekek, az idősek, a fogyatékossággal élők, a betegek és hajléktalan embertársaink, ezért figyeljünk egymásra! A miniszter felhívta a figyelmet arra, hogy egy telefonhívás, egy rövid látogatás vagy … Bővebben: Figyeljünk oda embertársainkra! Az extrém hőség miatt meghosszabbították a vörös kódot