Tegnap részletesen beszámoltunk arról, hogy a város honlapján megjelent egy sürgősségi indítvány, amely költséghatékonysági szempontokra hivatkozva a teljes tanácsnoki rendszer megszüntetését javasolta. Mihálik Edvin szerint a pénteki közgyűlésen elfogadták az előterjesztést, amelynek eredményeként megszűnt tanácsnoki megbízatása. A politikus részletesen ismertette, miként értékeli a döntést, valamint megismételte csütörtöki állításait, miszerint a döntés összefügg a BYD-val szemben … Bővebben: Mihálik Edvin: „köszönöm a szegedieknek, hogy 6 éven át szolgálhattam őket” – megszavazta a közgyűlés a tanácsnoki pozíciók megszüntetését
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba