Mindenmás

Erre figyeljenek a horgászok: ismét időszakos tilalom lesz Szegeden, a Maty-éren!

Ideiglenes horgászati korlátozás lép életbe Szegeden, a Maty-éren a közelgő országos bajnokságok idejére. Az intézkedés célja, hogy biztosítsa a Szegedi Olimpiai Központban megrendezett versenyek zavartalan és biztonságos lebonyolítását.

A Horgász Egyesületek Csongrád Megyei Szövetsége tájékoztatása szerint a Nemzeti Sportügynökség NZRT. kérésére ideiglenes, részleges horgászati tilalmat rendeltek el a Maty-éren. A korlátozás július 27. és augusztus 2. között, naponta 8 és 19 óra között lesz érvényben.

A KIJELÖLT SZAKASZOKAT ÉRINTI A KORLÁTOZÁS

A szövetség közlése szerint a tilalom a szűk szakaszokra, valamint a helyszínen táblákkal kijelölt területekre vonatkozik. Ezeken a helyeken a megadott időszakban nem lehet horgászni. Az intézkedésre a Magyar Kajak-Kenu Szövetség U23-as, ifjúsági, serdülő, kölyök, szlalom, kajakpóló és SUP országos bajnokságának zavartalan lebonyolítása érdekében van szükség.

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb