Ezt behúztuk: szegedi győzelem született Kazincbarcikán

Röviden: Kolorcity Kazincbarcika – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-1 (0-1). Bővebben: a győriektől elszenvedett megalázó vereség után győzelemmel tértünk haza Kazincbarcikáról, a tabella 16. helyén álló csapatot egy sárga lapokban bővelkedő meccsen győztük le.

A meccs, videón, az elejétől a végéig:

Kolorcity Kazincbarcika – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-1 (0-1)

Kazincbarcika, zárt kapuk mögött

Vezette: Zám (Horváth, Bertalan)

Kazincbarcika: Horváth – Majzik, Dávid, Fótyik, Farkas A. – Németh T., Toma – Bereczki, Kovac, Korbély – Farkas M.

Szeged: Varga B. – Ódor, Moga, Deák, Mohl – Germán, Oláh, Simon – Dobos, Grumic, Gréczi

Gólszerzők: Grumic (33. percben),

Cserék: Gréczi helyett Varga Sz. (szünetben), Farkas M. helyett Leonardo (58. percben), Bereczki helyett Kelemen (66. percben), Fótyik helyett Borbély (80. percben), Simon helyett Gajdos (86. percben), Dobos helyett Rózsahegyi (88. percben), Grumic helyett Pejovic (93. percben).

Sárga lapok: Mohl (13. percben), Farkas A. (37. percben), Toma (55. percben), Simon (77. percben), Varga B. (93. percben), Majzik (95. percben)

Az első és egyetlen gól a 33. percben csattant el, Oláh beadását követően Grumics lőtt a bal felső sarokba, 0:1, ide. Gól innentől kezdve nem volt az összecsapáson, sárga lap annál inkább, Zám Zsolt és kollégái összesen hat alkalommal tartották a magasba a sportszerűtlenséget jelző papírt.