74 medált szerzett a Szegedi Úszó Egylet a hódmezővásárhelyi gyermek bajnokságon

74 medált szereztek, így nyolc dobogós helyezéssel végeztek a Szegedi Úszó Egylet fiatal versenyzői a múlt hétvégén, Hódmezővásárhelyen megrendezett Dél-Alföldi Regionális Delfin, Cápa, Gyermek Bajnokságon.

Az éremtáblázat első helyén a Haász SZUE csapata végzett. A delfin csapat felkészülése remekül sikerült, Molnár János nyolc tanítványa 29 egyéni csúcsot ért el. A tréner kiemeli Halász Benedek teljesítményét, aki kétszer is dobogóra állhatott, hiszen 100 és 200 méter mellen is bronzérmes lett.

A delfin-cápa csapat halmozta az érmeket, Paksi Tibor szívből gratulált is minden tanítványának a fantasztikus eredménysorhoz. Nem csak medálokat zsebeltek be a gyerekek, a 4-6. helyezésekért oklevélből is sok jutott a SZUE reménységeinek.

Forrás: Szegedi Úszó Egylet