3 góllal kikapott a Szeged – Csanád Grosics Akadémia az Arad ellen

3 góllal kikapott a Szeged – Csanád Grosics Akadémia az UTA Arad ellen a mai napon a Szent Gellért Fórumban játszott felkészülési mérkőzésen. Így a végeredmény: Szeged – Csanád Grosics Akadémia – UTA Arad 0-3 lett.

A találkozóra zárt kapuk mögött került sor. Dragan Vukmir ezen a mérkőzésen dirigált először a kispadon, ami sajnos nem hozta meg a csapat szerencséjét. Noha szegedi helyzettel indult a mérkőzés, az aradiak gyorsan átvették a vezetést, amit a szegedi fiúk már nem tudtak behozni. A 30. percben Varga Szabolcs lőtt lesről a hálóba, de így a gól érvénytelen lett. A második félidőben az Arad belőtte a harmadik gólját, és noha a 70. percben Ásványi védett egy óriásit, egy rövid felső sarokra tartó közeli pörgetést védett nagy bravúrral, ez már az eredményen nem változtatott: Szeged – Csanád Grosics Akadémia – UTA Arad 0-3.

Forrás: szeged-grosicsakademia.hu