6:0, a Szent Gellért Fórumban: rommá verte a Budaörs csapatát a Szeged-Csanád GA

Dragan Vukmir visszatért, a Szeged-Csanád GA pedig valami egészen eszelős győzelmet aratott a Szent Gellért Fórumban, a Labdarúgó NB II 27. fordulójában 6-0 – ra verve (mit verve, megsemmisítve) a Budaörsi SC csapatát. “Az első perctől domináltunk, megérdemelten nyertünk” – nyilatkozta a meccs után a csapat vezetőedzője, ha a parádés győzelem nem lenne elég, a félidőben jött egy olyan bejelentés, hogy azóta sem térünk magunkhoz:

LABDARÚGÓ NB II, 27. FORDULÓ
SZEGED-CSANÁD GA–BUDAÖRSI SC 6–0 (3–0)

Szeged, Szent Gellért Fórum, 600 néző. Vezeti: Nagy Róbert (Márkus Péter, Punyi Gyula)
SZEGED-CSANÁD GA
: Molnár F. – Ódor, Temesvári, Pejovics, Kővári (Daru, 73.) – Kovács M., Farkas A. – Csoboth (Bencze, 63.), Horváth K. (Debreceni, 73.), Dobos Á. (Gréczi, 63.) – Gajdos (Germán, 73.). Vezetőedző: Dragan Vukmir
BUDAÖRS:
 Slakta – Kojnok (Tóth K. a szünetben), Fényes (Tányéros, a szünetben), Gyurácz, Galambos – Sajbán Miklós, Zsidai (Petneházi, a szünetben) – Molnár T., Halácsi (Horváth B., 63.), Kapronczai (Vankó, a szünetben) – Murai. Vezetőedző: Toldi Gábor