A napokban legalább 30-40 olyan üzenet landolt az üzenőfalunkon, amelyek témája a klíma nélkül masírozó szegedi helyijáratok voltak. Timi nevű olvasónk azt írta, hogy kis híján hőgutát kapott a csütörtöki hőségben: a busz ablakai felhúzva, a klíma érezhetően sehol, az utasok pedig hering-party módjára tapadtak egymáshoz a laza 38-39 fokban. A levél után Fülöp Tímea … Bővebben: Majdnem hőgutát kapott buszozás közben az egyik Szeged365 olvasó, rákérdeztünk, a szegedi helyijáratok hány százaléka klimatizált
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba