Újabb diadalt aratott a Szeged-Csanád GA! Veretlenül az NB II-es bajnokságban a hetedik helyen áll a csapatunk

A labdarúgó NB II. 10. fordulójában a Szeged-Csanád GA Tiszakécskén lépett pályára, és Gajdos Zsolt találatával megnyerte a találkozót. Csapatunk vasárnap korábban kezd hazai pályán, 15:00 órakor a Mosonmagyaróvár érkezik a szegedi stadionba.

Már az első tíz percben nekiestünk a hazai csapatnak, ekkor Kővári került a bal oldalon az ötös sarkáig, keresztbe lőtt, Rédling viszont csak veszélyeztette a Tiszakécske kapuját. Több helyzetünk után a 42. percben megtört a jég, Kundrák passzából Gajdos lőtt a 16-osról a bal alsó sarokba, 0–1. A következő meccset hazai környezetben játszuk a Mosonmagyaróvár ellen. Tehát vasárnap 15:00 órakor a tabella 7. helyen álló csapat fogadja az NB II-es bajnokság 18. helyén álló csapatot.

A mérkőzés adatai:

Tiszakécske–Szeged-Csanád GA 0–1 (0–1)
Merkantil Bank liga labdarúgó NB II., 10. forduló. Tiszakécske, 300 néző. Vezette: Nagy Norbert (Szilágyi Norbert, Baghy Csaba).
Tiszakécske: Halasi – Balázs B., Máté, Végső, Farkas N. (Vólent, 75.) – Gyurján (Winkler, a szünetben), Szekér (Pongrácz, 57.), Lovas Zs. (Kiss N., a szünetben), Erdei C. – Zamostny, Balajti (Vachtler, a szünetben). Vezetőedző: Visinka Ede.
Szeged-Csanád GA: Molnár F. – Könczey, Szilágyi, Vári, Kővári – Farkas A., Szatmári (Szakály, 59.) – Rédling (Sipos Sz., 59.), Gajdos (Haruna, 89.), Kundrák (Bitó M., 89.) – Bíró B. (Dobos Á., 71.). Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics.
Gólszerző: Gajdos (42.).