Az igazságtalan büntető után még két gólt kaptunk, végül 0-3-ra kikapott a Szeged a Diósgyőr ellen

A hazai pálya előnye nem érződött a pályán, a szegedi srácok az első 20 percben biztos védekezés mellett kontra támadásokat indítottunk. Ennek sajnos meglett a böjtje, akkor is ha az a büntető a WAR szobában nem lett volna büntető. NB II-ben nincs WAR szoba, ráadásul még két gólt is kaptunk. Végeredmény: SZEGED – DIÓSGYŐR 0-3.

A labdarúgó meccs részletes adatai:

SZEGED-CSANÁD GA–DVTK 0–3 (0–2)
Szeged,
Szent Gellért Fórum, 3271 néző. Vezette: Takács Tamás (Szert Balázs, Csatári Tibor)
SZEGED-CSANÁD GA: Takács J. – Könczey, Szilágyi, Temesvári, Tóth B. – Simon Á. (Sipos Sz., 59.), Szatmári L. (Farkas A., a szünetben)  – Papp Á. (Bíró B., 82.), Szakály D. (Dobronoky, 59.), Gajdos (Pintér Á., 59.) – Haruna.Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics
DIÓSGYŐR: Danilovics – Csirmaz, Szatmári Cs., Bárdos, Bokros – Bényei (Radics, 83.), Cseke B., Koman (Bertus, a szünetben), Holdampf (Jurek, 21.) – Lukács D. (Papp M., 73.), Gera D. (Eppel, a szünetben). Vezetőedző: Kuznyecov Szergej
Gólszerző: Lukács D. (36., 11-esből), Jurek (41.), Eppel (49., 11-esből)