Mindenmás

Napi pakk: csípős hideg reggelt és sok napsütést tartogat a kedd Szegeden, Chris Rock és Kiss Ádám születésnapján

Egyebet sem tudunk ajánlani a korán kelőknek, minthogy öltözzenek rétegesen, hiszen a hideg nem kegyelmez ma reggel: akár -7 fokig is lesüllyedhet a hőmérséklet Szegeden. A cudar hideg mellé azért sok-sok napsütést is kapunk mára, és szerencsére csapadékra sem kell számítani városunkban. Tedd fel főni a kávét, mert meghoztuk mellé a napi pakkot!

NÉVNAPOSOK ÉS BÉRES JÓZSEF SZÜLETÉSNAP

Nagyon boldog névnapot kívánunk minden Tódor, Rómeó, Richárd, Trisztán és Zília nevű Szeged365 olvasónak! Hoztunk pár születésnapost is:

  • 103 éve látta meg a napvilágot Béres József tudományos kutató, rákkutató, a Béres csepp megalkotója,
  • 57 éve Chris Rock színész (New Jack City, Kóla, puska, sültkrumpli).
  • 45 éve Ashton Kutcher amerikai színész,
  • 38 éve pedig Kiss Ádám humorista.

CUDAR REGGEL, NAPOS DÉLUTÁN

Kedden sok napsütésre számíthatunk és csapadéktól sem kell tartanuk Szegeden. Az előrejelzések szerint többfelé élénk lehet az északias szél. A hajnal ismét fagyos lesz, Szegeden -7 fok köré hűlhet le a levegő hőmérséklete. Kora délután sem lesz túl meleg, 2 fok körüli értékeket mérhetünk majd városunkban.

JUVENTUS MECCS A LÁTHATÁRON

Ma pályára lép a Salernitana, méghozzá a Juventus ellen. A 20:45-kor kezdődő mérkőzést akár Szegeden is kényelmesen megnézheted, hiszen a Bárkában és a Vár Sörözőben is közvetítéssel készülnek.

Kapcsolódó cikkek

Egy hozzászólás

  1. Visszajelzés: Biladd Alrafidain
'Fel a tetejéhez' gomb