Végig támadtunk, de a gól nem jött össze.

Az NBII-es labdarúgó bajnokságban papíron sokkal jobb Szegednek nem sikerült itthon tartani a három pontot. Végül sajnos egy pontot sem.

A Szeged labdarúgó csapata támadó felfogásban játszott az első félidőben, egymás után alakítottuk ki a helyzeteket a Siófok kapuja előtt. Az offenzív támadás után egy-egy kontrából tudott csak veszélyeztetni a Siófok.

Itt meg kell jegyeznünk, a szegedi közönség felfokozott lelki állapotban várta a találkozót, mivel a vendég kispad első embere az a Vukmir volt, aki cserben hagyta a szegedi csapatot az előző idényben.

A szünet után a Szeged neki esett a Siófoknak, egymás után alakította ki a helyzeteket. A királyi sport TV által közvetített találkozó második félidejében jó játékot láthattunk, de nem sikerült bevenni a vendégek kapuját. Sajnos a második játékrész felénél egy kontrából betalált a Siófok, így kialakult az az eredmény ami maradt a végéig: Szeged -Siófok 0-1!