Juan Carlos Pastor szerint a visszavágón is Ő lesz az edző. Súlyos vereséget szenvedett el a Szeged a Veszprémtől

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Szeged a Veszprémet fogadta hazai környezetben, ahol a tét a negyeddöntőbe jutás a tét. Igaz ez még csak az első találkozó volt, de elképesztő különbséget láthattunk a két csapat között. OTP BANK-PICK SZEGED–TELEKOM VESZPRÉM 23–36 (7–20)

A találkozó után Juan Carlos Pastor azt mondta nagyon nehéz lesz a visszavágó. Arra a kérdésre, miszerint Ő lesz e még a visszavágón az edző, azt mondta a mester, hogy véleménye szerint igen.

Deli Rita olimpiai bajnok kézilabdázó kimondta az igazságot: a Szegedben nincs megújulás, a Veszprém lejátszotta a srácainkat, már a félidőben 7-20 arányban vezettek a vendégek.

Sajnos el kell ismernünk remek játékkal, az első perctől kezdve végig vezetve győzte le idegenben 36–23-ra az OTP Bank-Pick Szegedet a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőbe jutásért rendezett szakaszának első felvonásán. A következő találkozó március 30-án lesz Veszprémben.