Sport

Letarolták a mezőnyt a Szegedi Vízisport Egyesület növendékei Szolnokon, 39 aranyéremmel tértek haza a Vajda Attila Regionális Akadémiai Kupáról

Parádésra sikerült a Szegedi Vízisport Egyesület tehetségeinek a tegnapi nap, a Szolnokon rendezett Vajda Attila Regionális Akadémiai Kupán ugyanis letarolták a mezőnyt, rengeteg éremmel és előkelő helyezésekkel tértek haza.

Jobb szombati napot aligha kívánhattak volna maguknak az MVM Szeged VE tehetségei, a tegnapi Vajda Attila Regionális Akadémiai Kupán nagyszerűen szerepeltek, összesen 39 aranyérmet, 24 ezüstöt és 18 bronzérmet hoztak el a versenyről. A nevezett egyesületek közül így toronymagasan a szegediek zártak az első helyen, megelőzve a Körös Kajak Sportegyesületet és a Békési Kajak-Kenu Clubot – közölte az egyesület.

Aranyérmesek:

  • Nyerges Csenge – K1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő
  • Gyányi Milán – C1 Férfi Serdülő U16 1000m A Döntő
  • Barna Dávid – C1 Férfi Serdülő U15 1000m A Döntő.
  • Molnár Lukács Ivo – C1 Férfi Kölyök U14 1000 m A Döntő
  • Ördögh Flóra – C1 Női Serdülő U15 500 m A Döntő
  • Nagyi Vanessza – K1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő
  • Számfira Lilla – C1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő.
  • Gábor Alíz – K1 Női Serdülő U15. 500m A Döntő
  • Bakos Ágnes – K1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
  • Marence-Dózsa Zétény – C1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő I.
  • Juhász-Csordás Krisztián – MC1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő
  • Varga Vanda – K1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.
  • Túri Anna – MC1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.
  • Kelemen Zita – MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.
  • Csadon Iringó – MC1 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
  • Molnár Lily – MK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő I.
  • Laczi Máté – MC1 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
  • Csamangó Bercel – MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I.
  • Bereznai Ákos-Mágori Hunor – PC2 Vegyes Gyermek U12 2000 m Döntő I.
  • Molnár Ádám-Molnár Lukács Ivo – C2 Férfi Kölyök U13-U14 500 m A Döntő
  • Molnár-Gábor György-Marenec-Dózsa Zsombor – C2 Férfi Serdülő U15-U16 500 m A Döntő
  • Grund Zalán-Rozmán Kolos – K2 Férfi Serdülő U15-U16 500 m A Döntő
  • Sadler Kamilla-Nagyi Vanessza – K2 Női Kölyök U13-U14 500 m A Döntő
  • Boldogh Miklós-Sadler Simon – MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.
  • Bari Márton-Arany-Tóth Leonárd – MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
  • 1. Párizs Eszter-Zsólyomi Szonja – PC2 Vegyes Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
  • 1. Belhanafi Amin-Dandridge Erik-Gara Mihály-Gara Imre – TC4 Vegyes Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

Ezüstérmesek:

  • Bakos Ágnes – K1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő
  • Marenec-Dózsa Zsombor – C1 Férfi Serdülő U16 1000m A Döntő
  • Ivácson Szilárd – K1 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő
  • Zs. Somló Zsuzsanna – C1 Női Serdülő U15 500 m A Döntő
  • Sadler Kamilla – K1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő
  • Zöldi Zoé – K1 Női Serdülő U16. 500m A Döntő
  • Nyerges Csenge – K1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
  • Molnár Csoma – MC1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő
  • Lippai Áron – MK1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő
  • Tóth Konrád – C1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő
  • Ágh Nedda – MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő
  • Dobó Maja – MC1 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő
  • Kéri Áron – MC1 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő
  • Fülöp Levente-Nagy Levente – C2 Férfi Kölyök U13-U14 500 m A Döntő
  • Ördögh Flóra-Zs. Somló Zsuzsanna – C2 Női Serdülő U15-U16. 500m A Döntő
  • Erdélyi Dominik-Deme Zalán – K2 Férfi Serdülő U15-U16 500 m A Döntő
  • Fekete Nóra (TKKSE)-Számfira Lili – C2 Női Kölyök U13-U14 500 m A Döntő
  • Ivácson Szilárd-Juhász Ádám – K2 Férfi Kölyök U13-U14 500 m A Döntő
  • Szalai Kata-Gábor Alíz – K2 Női Serdülő U15-U16. 500m A Döntő
  • Pálka Ádám-Varga Ákos – MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő
  • Bíró Hunor-Boldizsár Patrik – PC2 Vegyes Gyermek U12 2000 m Döntő
  • Lippai Kornél-Molnár Márk – MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő
  • Terhes Dóra-Tóth Lili – MK2 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő
  • Pap Levente-Dobó Zalán-Sallai Benedek-Batka Bence – TC4 Vegyes Gyermek U10-U11 2000 m Döntő

Bronzérmesek:

  • Molnár-Gábor György – C1 Férfi Serdülő U16 1000m A Döntő
  • Csomor Balázs – K1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
  • Rozmán Kolos – K1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
  • Molnár Ádám – C1 Férfi Kölyök U14 1000 m A Döntő
  • Barna Sára – C1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő
  • Horváth Zalán – MC1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő
  • László Dénes – MK1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő
  • Pálinkás Péter – C1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő
  • Kis Boróka – MC1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő
  • Kéri Anna – MC1 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő
  • Vlek Csaba – MK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő
  • Magony Ádám – MC1 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő
  • Dobó Gergely-Nagy Noel – C2 Férfi Kölyök U13-U14 500 m A Döntő
  • Kelemen Blanka – K1 Női Serdülő U16. 500m A Döntő
  • Barna Sára-Miklós Lili (TVK) – C2 Női Kölyök U13-U14 500 m A Döntő
  • Zöldi Zoé-Kelemen Blanka – K2 Női Serdülő U15-U16. 500m A Döntő
  • Csáti Ambrus-Kovács Zsombor – PC2 Vegyes Gyermek U12 2000 m Döntő
  • Domonkos Levente-Gyifkó Félix – PC2 Vegyes Gyermek U10-U11 2000 m Döntő

Mindezek mellett számos előkelő helyezést ért még el a Szegedi Vízisport Egyesület, a teljes eredménylista IDE KATTINTVA elérhető.

Kapcsolódó cikkek

Ezt láttad már?
Bezárás
'Fel a tetejéhez' gomb