Hét góllal nyert az OTP Bank – Pick Szeged a Gorenje Velenje elleni felkészülési meccsen

Kemény 11 napos felkészülésen van túl az OTP Bank – Pick Szeged, csütörtök este pedig 34–27-re győztek a felkészülési kézilabda-mérkőzésen a Gorenje Velenje ellen.

Bánhidi Bence és Szymon Dzialakiewicz betegség miatt nem állhatott Kárpáti Krisztián rendelkezésére, aki egyelőre Carlos Molinát sem küldte pályára. Az első félidőben a szegediek sok könnyű gólt szereztek, a kapuban Mikler Roland és az új igazolás Emil Imsgard is jól védett, így a Pick 12 gólos előnyt ért el a félidőre.

A GYŐZELEM NEM FORGOTT VESZÉLYBEN

A Nemzeti Sport azt írja, hogy a második játékrész is jól indult, de utána visszaesett a Szeged játéka, és a Gorenje csökkentette a különbséget. Azért a győzelem nem forgott veszélyben, a vége 34–27 lett. A Szeged a hétvégét otthoni pihenéssel tölti, majd Franciaországba utazik, ahol jövő szombaton a Chambéry ellen játszik.

Láttál valamit, amely izgalmas, érdekes vagy hasznos lehet a Szeged365 Family többi tagja számára is? Töltsd le a vadonatúj applikációnkat, küldj fotót és légy a tudósítónk!

Kövess a Szeged365 TikTok, Facebook és Instagram oldalakon is!

Köszönjük, hogy a virtuális családtagunk vagy!