Az idei Legszegedibb Sportoló kategóriában is induló Gajdos Zsolt mentett egy pontot a Szegednek!

A Legszegedibb Szegediek Díjátadó Show tavaly indult, és gigantikus sikernek örvendett. Közel félszáz szavazat bizonyította: a szegediek nem akarják, hogy mások, nyakkendős, fehér inges emberek mondjak el ki a Legszegedibb…a szegediek választják ki idén is! Az előzetes nevezések alapján Gajdos Zsolt ott van a sportolók között. Az Ő góljával egyenlítettünk Szombathelyen!

Az NB II-es labdarúgó csapatunk tavaly és idén is meghatározó a másodosztályban, természetesen nagyon szeretné a város, ha végre újra első osztályban játszana a Szeged.

Egyenlőre minden esélyünk megvan a felújításra, hiszen a tabellán a mostani döntetlen után az ötödik helyen állunk.

Az első félidőben még nem gondolkodhatunk ennyire pozitívan, mivel Szombathelyen hátrányba kerültünk és a szünetre is 1-0-ás hazai vezetéssel vonultak a csapatok pihenni.

A második félidőben már nagyobb fokozatra kapcsoltak a szegedi srácok, aminek meg is lett a jutalma: az 55. percben Gajdos Zsolt góljával kiegyenlítettünk. A végeredmény is maradt: Szombathely – Szeged 1:1