“Volt olyan pont amikor úgy éreztem, hogy szinte a túlélésért küzdök” – Olasz Anna pályafutása utolsó világversenyéről nyilatkozott, a szegedi Fábián Bettina az ötödik helyen ért célba a belgrádi EB-n

A szegedi Fábián Bettina az ötödik, Szimcsák Mira a hetedik, a szintén szegedi Olasz Anna pedig a 18. helyen végzett a nyíltvízi úszók 10 kilométeres versenyében a belgrádi Európa-bajnokságon. OLasz Annának ez volt az utolsó világversenye. A szerb főváros kajak-kenu pályáján kialakított helyszínen hat, egyenként 1,67 kilométeres kört kellett teljesítenie a 26 indulónak. A verseny … Bővebben: “Volt olyan pont amikor úgy éreztem, hogy szinte a túlélésért küzdök” – Olasz Anna pályafutása utolsó világversenyéről nyilatkozott, a szegedi Fábián Bettina az ötödik helyen ért célba a belgrádi EB-n