Két arany, és egy ezüst is esett vasárnap délután a Maty-éren: Adolf Balázs és Kőhalmi Emese is Európa-bajnok lett

Folytatódik a magyar sikersorozat a Maty-éren! Három aranyérmet hozott a vasárnap délután: Adolf Balázs és Kőhalmi Emese aranyérmet szerzett, Varga Ádám pedig ezüstérmet!

Mint megtudtuk, Adolf Balázs aranyérmet szerzett vasárnap a kenu egyesek 5000 méteres versenyében a szegedi kajak-kenu Európa-bajnokságon. Kőhalmi Emese szintén elsőként ért célba a kajak egyesek 5000 méteres versenyében, míg Varga Ádám ezüstérmet szerzett a kajak egyesek 5000 méteres versenyében! Egy harmadik hely is becsúszott még, hiszen Kisbán Zsófia bronzérmet szerzett a kenu egyesek 5000 méteres versenyében!

VARGA KATALINNAK IS ARANYÉRMET HOZOTT A VASÁRNAP A MATY-ÉREN

Míg Kopasz Bálint ezüstöt, a Gazsó Alida Dóra-Csipes Tamara duó pedig bronzérmet szerzett vasárnap délelőtt a Maty-éren, addig a szegedi Varga Katalin megvédte címét a gyorsasági és para kajak-kenu Európa-bajnokságon, KL2-es kategóriában lett győztes.