Szegedi Arcok

Ez nem semmi: elsőként ért célba Toldi Péter szegedi ultrafutó, 104 óra alatt teljesítette a távot

Toldi Péter legyőzte az 5000 méter magasságot és a 480 km-es távot. Elsőként ért célba Indiában, a Hell Race futóversenyen. Hell Race verseny két, mondhatjuk ősi kereskedelmi központ közötti országúton, a Himalája legszebb kereskedelmi útvonalán, Manali és Leh városai között zajlott.

Új pályacsúcsot elérve, elsőként szakította át a szalagot a SZVSE színeiben versenyzett Péter. Ahhoz, hogy Manaliból Leh városába eljusson 104 óra 33 perc 30 másodpercre volt szüksége- jelentette be Facebook oldalán. Szívből gratulálunk neki!

Korábban a pokoli kihívásról és felkészüléséről, exkluzív interjúban mesélt nekünk Péter: