Sport

Nem sikerült a bravúr Kaposváron: 82-70-re kapott ki az SZTE – Szedeák (fotókkal) (frissítve)

Ppapírforma szerinti győzelmet aratott az SZTE – Szedeákot fogadó Kometa – KVGY Kaposvári KK a férfi kosárlabda NB I-ben: a somogyiak 82-70-re múlták felül a szegedieket, ezzel megtartották 4. helyüket a tabellán – írja a Nemzeti Sport.

A találkozó elején még szorosan alakult az állás, ám a második negyed kivételével minden játékrészt a Kaposvár nyert meg. A Szedeák többször is visszakapaszkodott – a harmadik negyedben például 52-50-re is feljöttek –, de amikor igazán közel kerültek volna, mindig volt egy hazai válasz.

Simándi Árpád úgy fogalmazott: “Az alapvető dolgokat, amelyekről a mérkőzés előtt beszéltünk, többnyire jól megvalósítottuk. A kulcs azonban a kaposvári támadólepattanók száma volt: tizenhat második esélyt kaptak. Amikor felzárkóztunk, mi hibáztunk, a hazai csapat pedig mindig meg tudott újulni, így folyamatosan kapaszkodnunk kellett, s ez rengeteg energiát emésztett fel.”

FRISSÍTVE (01.04. 16:26): A MÉRKŐZÉS KÉPEKBEN

A SZTE – Szedeák képgalériát osztott meg Facebook-oldalán a küzdelmes pillanatokról.

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb