Mindenmás

Felejtsd el a hering-partyt, utazz kényelemben és nyugalomban a Szabadtérire a Tempó Taxival

Óriásit ment a Szegedi Szabadtéri Játékok első két hétvégéje, csillogó szemű szegediek voltak, parkolóhelyek azonban nem igazán a Dóm tér közelében. Péntek este ezúttal a Csillagok, Csillagok című ajándékkoncert kerül terítékre, a Szegedi Szimfonikus Zenekar hagyományos ajándékkoncertjén a város egyik legszebb terén. Szeged legrégebb óta működő taxitársasága, a Tempó Taxi (490-490) ilyenkor rengeteg autót állít csatasorba, hogy a szegediek a lehető legkényelmesebben jussanak ki, vagy éppen haza a Szabadtériről.

A fesztiválszezon és a Szabadtéri-szezon érkeztével a szokásosnál is jobban égnek a Tempó Taxi vonalai, nem csoda, ugyanis az utóbbi nem csak a szegedieket, hanem az ország más pontjain lakókat is vonzza. Mivel ilyenkor több ezren gyűlnek össze egy-egy előadás alkalmával a Dóm téren, a parkolóhelyek száma pedig a belvárosban erősen limitált, a legjobb választás az lehet, ha az ember otthon hagyja az autót. A város egyik legrégebb óta működő taxitársasága viszont ilyenkor sem pihen, sőt, azon fáradozik, hogy mindenki gyorsan és kényelmesen juthasson haza. Tempó Taxit már nem csak a jól ismert 490-490-es telefonszámon, hanem iOS vagy Android applikáción keresztül is hívhatsz. Ha pedig már taxi és Szabadtéri kombó, legutóbb a nagy sikerű Ezeregy Éjszaka szupersztárját, Trokán Nórát pont egy szuper Tempó Taxival fuvaroztuk a városban, közben pedig kérdeztünk is tőle:

Ha pedig megbízható, Szeged útjain sokat tapasztalt sofőrökre bíznád magad útjaid során, hívd a Tempó Taxit az alábbi elérhetőségen:

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb