Szegedi Arcok

Újból tarolt a megállíthatatlan szegedi rendőrnő: Bálint Gabriella két aranyat szerzett a Nemzetközi Egyenruhás Fitness Challengen (galéria és videó)

Bálint Gabriella törzsőrmester neve jól ismert Szegeden. A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság Forgalom-ellenőrzési Alosztály járőrvezetője hivatása mellett ikreket nevelő édesanya és hihetlenül keményen edz, aminek meg is van az eredménye: sorra halmozza a sikereket hazai és nemzetközi versenyeken egyaránt. Így történt ez a vasárnapi Nemzetközi Egyenruhás Fitness Challenge versenyen is, ahol a Női masters kategóriában egyéniben és a Csongrád-Csanád vármegyei rendőrség csapatával egyaránt aranyérmet szerzett.

„A nálunk készülő Gabriella Bálint megint behúzta – Szeged kedvenc rendőrnője aranyérmes lett a Nemzetközi Egyenruhás Fitness Challenge versenyen! Női masters kategóriában: 1.helyezés! Csapatban szintén!” – derült ki a szegedi Global Fitness Facebook-posztjából.

ÚJABB EGYÉNI ÉS CSAPAT GYŐZELEM A NEMZETKÖZI EGYENRUHÁS FITNESS CHALLENGEN

A vasárnapi nemzetközi versenyen Gabi már sokadik alkalommal győzedelmeskedett. Az ideihez hasonlóan az elmúlt években többször állt már a neves verseny dobogójára egyéniben és csapatosan is, és tulajdonképpen rendszeresen nyer ilyen versenyeket. Októberben, az egyik győzelme után exklúzív Szeged365 interjúban mesélt nekünk arról, hogyan készül versenyeire edzőjével, Szabó Gáborral a szegedi Global Fitnessben.

Büszkék vagyunk, rád Gabriella! Szívből gratulálunk a Csongrád-Csanád vármegyei rendőrség csapatának a kiváló szerepléshez!

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb