Mindenmás

Folytatódik az ágynemű- és tanszergyűjtés a rászoruló gyerekeknek Szegeden és környékén – új gyűjtőhelyekkel bővült a kezdeményezés

Ahogy korábban beszámoltunk róla, a Mindent a Gyermekekért és Családokért Egyesület óvodai ágynemű- és tanszergyűjtést indított annak érdekében, hogy minél több rászoruló gyermek megfelelő felszereléssel kezdhesse meg a szeptemberi tanévet. A kezdeményezéshez Szegeden és több több környékbeli településen is csatlakoztak gyűjtőpontok, ahol a felajánlásokat várják, ezek listája pedig a közelmúltban további helyekkel is bővült.

Az egyesület szerint a gyűjtés célja, hogy egyetlen gyermeknek se kelljen hátrányt vagy kirekesztést megélnie amiatt, hogy családja nem tudja biztosítani számára a szükséges eszközöket. A kezdeményezésről bővebben korábbi cikkünkben olvashattok:

ÚJ HELYEK IS CSATLAKOZTAK A GYŰJTÉSHEZ

A közelmúltban új gyüjtőhelyek is csatlakoztak, így immáron 7 helyen várják az ágyneműket, füzeteket és egyéb tanszereket.

  • Károlyné Anikó Márta – Szeged, Jósika utca
  • Pappné Betyár Dóri – Szeged, Kecskés telep
  • Guzsik Henrietta – Szeged, Kálvária sugárút
  • Moráné Vadas Bernadett – Szentes
  • Harczel Erika – Deszk
  • Nógrádi Monika – Domaszék
  • Szalonta Helga – Sándorfalva

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb