Ezt behúztuk: győzelmet arattak a szegedi vízlabdások a Kaposvár ellen, 14:10-re verték a Somogy megyei együttest

Magabiztos győzelmet arattak a szegedi vízlabdások a Kaposvár ellen szombaton este a sportuszodában. A meccs eredménye 14-10 lett a szegedi BENU Magyar Kupa-selejtezőben.

Kiss Csaba góljaival 2-0-ra léptek ellen, azonban a Kaposvár egyenlíteni tudott. A második negyedben remekül védekeztek a fiúk, majd mikor már 8-5-re vezettek a Somogy megyei együttes úgy döntött csak nem adja fel és ismét egyenlített, 8-8-ra.

Szerencsére a szegedi vízilabdások összekapták magukat, így újból megszerezték a vezetést, az utolsó negyedben pedig remekül koncentráltak és a végén fontos, 14-10-es győzelmet arattak.

Fotó: Szegedi Vízilabda Egylet hivatalos Facebook oldala

Szegedi VE–Kaposvári VK 14–10 (4–4, 4–1, 1–3, 5–2)
BENU Magyar Kupa, Zöld csoport, 1. forduló, újszegedi sportuszoda, 200 néző.
Gólszerzők: Kiss Cs. 4, Boros, Somlai, Palotás, Horváth Zs. 2-2, Tóth Gy., Farkas K., ill. Mijic 3, Berta, Vindisch 2-2, Kakstedter, Juhász-Szelei, Vékony.

A csoport másik meccsén: Vasas-Miskolc 23-9

A csoport állása: 1. Vasas 12 pont (9 hozott pont), 2. Szeged 6 (3), 3. Miskolc 4 (4), 4. Kaposvári VK 1 (1)