MOL-Pick Szeged: elhagyja a Szegedet az izlandi válogatott kézilabdázó, Stefán Sigurmannsson

Az izlandi válogatott Stefán Sigurmannsson távozik a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatától. A klub honlapjának keddi híradása szerint közös megegyezéssel bontottak szerződést a hosszú ideje sérüléssel bajlódó balszélsővel, aki bajnokként és Magyar Kupa-győztesként hagyja el a csapatot.

Fotó: pickhandball.hu

Sigurmannsson a bajnokságban 278, a Bajnokok Ligájában 114 gólt szerzett szegedi színekben. A balszélső 2017 nyarán csatlakozott a szegediekhez, korábban négy évig a Rhein-Neckar Löwen játékosa volt, amellyel EHF Kupát és német bajnoki címet is nyert. Góljai után a szegedi közönség együtt énekelte a B-középpel a „Sigi-nótát”, amely örökzöld sláger marad.

Forrás: MTI/pickhandball.hu