Fergeteges szezonzárás a Szent Gellért Fórumban: Szeged-Csanád GA vs Kazincbarcika, 2-0!

Vége a ma délutáni meccsnek és a szezonnak is, nem is akárhogy: magabiztosan, 2-0 – ra verte a Szeged-Csanád Grosics Akadémia a Kazincbarcika csapatát a Merkantil Bank Liga vasárnap délutáni fordulójában.

Magabiztosan nyertük a meccset, amivel egészen biztosan előrelépünk a 10. helyre a tabellán, de DVSC-Haladás eredményétől függően még akár a 9. helyen is zárhatunk. Nehéz ősz után egy fergeteges szezonzárást hozott össze a csapat, az utolsó 8 meccsen 6 győzelem és 2 döntetlen a mérlegünk – írják a meccs utáni összefoglalójukban. Egy percre sem volt kérdéses a győzelem:

• Már a 8. percben jött az első szegedi gól, Gajdos vitte be a labdát a 16-oson belülre, oldalra passzolt Kóródinak, aki ballal kilőtte a bal alsó sarkot, 1-0 ide.
  • A 21. percben Gajdos végezte el a büntetőt, és ballal a kapu középbe lőtt, Tóth A. védett, de róla Gajdoshoz pattant a labda, aki az üres kapuba belsőzött, 2–0, bumm!