Molnár Csenge bronzérmes a Kajak-Kenu világkupán

Ez egy klassz hétvége a szegedieknek: taroltunk a Maty-éri Kajak-Kenu Világkupán, a fővárosi Úszó EB-n, magyar bajnok lett Nagy Péter súlyemelő és még a Pick is letarolta a Fradit. Nyugi, vasárnapra is maradt büszkeség, nem is kevés (dobpergés): Molnár Csenge bronzérmes lett a világkupán!

Az utolsó napra is jutott szegedi érem a Maty-éren rendezett gyorsasági kajak-kenu és parakenu Világkupán! Molnár Csenge Hajdu Jonathannal harmadik lett a C2 Vegyes 200 méter döntőjében, K1 Női 500 méteren Kárász Anna a 9. helyen zárt, míg a szombaton Világkupa-győztes Nádas Bence a négyessel a B döntőben volt érdekelt.

ÖT MAGYAR ÉREM, EGY ARANY A VASÁRNAP DÉLELŐTTI DÖNTŐKBEN

A délelőtt is zúzósra sikeredett: a magyar versenyzők öt érmet, közte egy aranyat szereztek a szegedi kajak-kenu világkupa döntőiben. Tarolt a Balla Virág, Takács Kincső duó, a kajakosoknál Lucz Anna és Csizmadia Kolos nyert, kenusoknál Horányi Dóra és Fekete Ádám ezüst-, Molnár Csenge és Hajdu Jonatán pedig bronzérmet szerzett.