Az éjjel soha nem érhet véget! Fiola góljával megtört a franciák sorozata! Magyarország – Franciaország: 1:1

Szenzációs mérkőzésnek lehettünk szemtanúi! Fiola Attila góljával megszerezte a vezetést a magyar csapat az első félidő végén, igaz a második félidőben egyenlítettek a franciák, így a mai meccs eredménye döntetlen lett, mégis elmondhatjuk, történelmet írtunk, hiszen Fiola találatával megtört a franciák gól nélküli sorozata!

Fotó: MTI/Kovács Tamás

Bár az első félidő közepén elveszítette csapatkapitányát, Szalai Ádámot, a magyar labdarúgó-válogatott Fiola Attila góljával sokáig vezetett Franciaország ellen. Ugyan a világbajnok végül egyenlített Antoine Griezmann góljával, az 1-1-es döntetlen azt jelenti, hogy maradt esélyünk a továbbjutásra.

De mindenféleképpen történelmet írtunk: hiszen a magyar gól előtt a francia válogatott hat meccse, egészen pontosan 527 perce nem kapott gólt. Ez a sorozat pedig most, Budapesten tört meg! A magyar válogatottnak így 1 pontja van, Franciaországnak 4.

Forrás: index.hu/24.hu/Nemzeti Sport