Tovább tarolnak a szegediek: három éremmel térhet haza a moszkvai maraton Európa-bajnokságról Laczó Dániel kenus

A szegedi Laczó Dániel két korosztályos ezüst után szombaton kenu egyesben harmadik lett a felnőttek között a moszkbai EB-n. Az MVM Szeged VE versenyzője ezzel megszerezte a harmadik érmét is a moszkvai maraton Európa-bajnokságon – olvasható az egylet Facebook oldalán.

Mint írják, az MVM Szeged VE versenyzője pénteken ezüstérmes lett a C1 U23 22,6 km-es futamában a Moszkvában zajló maraton kajak-kenu Európa-bajnokságon. Seller László tanítványának ez a második ezüstje az Eb-n, hiszen korábban a short race versenyszámban is a második helyen ért célba. Eután jött a következő érem: a felnőttek között harmadik lett kenu egyesben. Őszintén gratulálunk az elért eredményekhez, csak így tovább!