Vereséggel tért vissza a Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Hiába uralta végig a meccset, 0-1 – es vereséget szenvedett a két hét kihagyást követően visszatérő Szeged-Csanád Grosics Akadémia a Szentlőrinc csapata ellen a Szent Gellért Fórumban. Mint a csapat honlapján írják, az ellenfél a négy helyzetéből egyet kihasznált és nyert. Szerdán a Budaörs ellen folytatják idegenben.

SZEGED-CSANÁD GA–SZENTLŐRINC 0–1 (0–1)
Szeged, Szent Gellért Fórum, 1500 néző. Vezette: Takács Tamás (Belicza Bence, Tőkés Róbert)
SZEGED-CSANÁD GA: Molnár F. – Ódor (Kóródi, 72.), Tóth G., Temesvári, Mohl – Simon Á., Kovács Milán – Dobos Á. (Gréczi, a szünetben), Horváth K. (Lestyán, 72.), Gajdos – Germán (Haruna, a szünetben). Vezetőedző: Dragan Vukmir
SZENTLŐRINC: Prokop – Erdélyi, Tamás L., Keresztes, Németh M. – Havas, Kovács Máté (Kiss-Szemán, 62.) – Harsányi (Török L., 62.), Biben (Nagy Zs., 90+1.), Szinanovics (Bányai, 76.) – Grumics (Mervó, 76.). Vezetőedző: Marian Sluka
Gólszerző: Grumics (43.)

“Amit a Szentlőrinc akart, a három pontot, azt elvitte. Nem azt mondom, hogy a csapat nem küzdött, de meccsek óta a védelmünk mindig összehoz egy gólt, miközben a sok-sok helyzetből nem tudunk egyetlen egyszer sem betalálni. Nagyon szomorú vagyok, de az biztos, hogy a csapatban vannak olyanok, akik kikerülnek majd a keretből” – nyilatkozta a meccs után Dragan Vukmir. Apropó, keret. A mérkőzésen mutatkozott be Horváth Krisztofer, akit a Torino FC csapatából igazoltak nemrég: