Kikapcs

Szeged365 olvasói fotóriport: két év után újra forog Szegeden az óriáskerék

Már a hét elején elindult a “Szeged Eye” összeszerelése a Széchenyi téren és pikk-pakk összedobták a 33 méter magas hatalmas monstrumot Szeged szívében. Arra sem kellett sokat várni, hogy az óriáskerék munkába álljon, ugyanis pénteken már a magasból csodálhattuk gyönyörű városunkat. A startot követően pedig már elkezdtek szállingózni a szebbnél-szebb fotók is. Az esti fényárban úszó óriáskereket Nagyvári László is megörökítette, majd a Szeged365 társalgó csoportba osztotta meg.

Így festett szombat este a “Szeged Eye”, olvasói szemmel, fotókon:

A közel 10 emelet magas, 144 férőhelyes “Szeged Eye” év végéig üzemelhet folyamatosan városunkban, védettségi igazolványhoz sem kötött, tehát bárki élvezheti a gyönyörű kilátást a magasból.

Kapcsolódó cikkek

Egy hozzászólás

  1. Visszajelzés: look at here now
'Fel a tetejéhez' gomb