Bravúros szegedi siker: Nádas Bence ismét bajnok 200 méteren, Hüvös Viktor a hajóból “vezette” a Kicsi Team-et a kajak-kenu magyar bajnokságon

A Nádas Bence-Kuli István kettős nyerte a férfi kajak párosok 200 méteres döntőjét a Szolnokon rendezett kajak-kenu magyar bajnokságon, ami egyben az egyik Séra Miklós emlékfutam is volt, osztotta meg a hírt péntek este Facebook oldalán a Szegedi Vízisport Egyesület.

A másik emlékfutamban a K4 Férfi 200 méter döntőjében egy különleges négyes is vízre szállt, hiszen Hüvös Viktor, a Kicsi Team vezetőedzője három tanítványával együtt nevezett. A Kuli István-Hüvös Viktor-Nádas Bence-Tótka Sándor alkotta hajó az előfutamában az első helyen végzett, míg a fináléban a második helyen ért be a célba és ezüstérmes lett.