Éremeső a Maty-éren: mutatjuk milyen eredményekkel zárták a szegedi tehetségek az U23-as kajak-kenu VB-t

“Szenzációs vb-t zártunk – minden szegedi nyert érmet a Maty-éren” – foglalta össze a versenyt Facebook oldalán a Szegedi Vízisport Egyesület. Az U23-as kajak-kenu világbajnokságon hat világbajnoki címet, öt ezüstérmet és két bronzérmet szereztek Szeged büszkeségei.

Gratulálunk a versenyzőknek és az edzőknek, elképesztő teljesítményt nyújtottak!

ÍME A GALÉRIA A LEGBOLDOGABB SZEGEDI BÜSZKESÉGEKRŐL

Csak úgy csillognak az arany-, ezüst- és bronzérmek, a mosoly pedig letörölhetetlen az MVM Szeged VE versenyzői arcáról – a miénkről is.