Igazi rangadó volt ma a stadionban: a Pécs jött Szegedre

A mérkőzés előtt a Szeged a tabella 5. helyén állt 51 ponttal, míg a Pécs a 6. helyen 49 ponttal.

A találkozó fantasztikus időben kezdődött, a közönség is szép számmal jelent meg a lelátókon, hogy szurkoljanak a szegedi srácoknak. Hozzá kell tenni, hogy az NBII-ben nem megszokott módon a Pécs is nagyszámú szurkolóval érkezett városunkba.

Az első félidő első felében egyértelműen már a Szeged játszott fölényben, de igazán veszélyesek nem voltunk a Pécs kapujára. Gól nélkül mentek az öltözőbe a csapatok.

A második félidő elején a Grosics Akadémia felpörgette a játékot, aminek eredményeképpen Gajdos meg is szerezte a Szeged találatát! 1-0

A mérkőzés hátralevő részében is a Szeged dominált, de a Pécs több alkalommal alakított ki helyzetet a Szeged kapuja előtt. Végül nyertünk 1-0-ra, így megerősítettük helyünket a tabellán.