Nem csalódtunk a szegedi csapatban: 7-3-ra győzte le a Paksi FC-t a Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Az NB III-as Hódmezővásárhely és a Körösladány legyőzését követően egy magasabb osztályban szereplő csapattal, a Paksi FC-vel mérte össze tudását a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. A Szent Gellért Fórumban szerdán délelőtt 11 órakor kezdődő felkészülési mérkőzésen nem csalódtunk a szegedi csapatban, az első félidőben is fölényesen vezettek, majd végéig kitartottak!

Első osztályú csapatot fogadtak ma a szegedi srácok: az NB II-es együttesünk szerdán 11 órakor az élvonalbeli Paksi FC ellen lépett pályára a Szent Gellért Fórum centerpályáján. Alekszandar Sztevanovics együttesének már a 33 percben 5-1 volt az előnye, ami a végére 7-3-ra hízott. A szegediek az utolsó negyed órában cseréltek, és kicsit ki is engedtek.

Lenyűgöző teljesítmény volt srácok, csak így tovább!

Láttál valamit, amely izgalmas, érdekes vagy hasznos lehet a Szeged365 Family többi tagja számára is? Töltsd le a vadonatúj applikációnkat, küldj fotót és légy a tudósítónk!

Kövess a Szeged365 TikTok, Facebook és Instagram oldalakon is!